19 Ocak 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Agc ile Medical Park Hastanesi, Sağlık Protokolü İmzaladı

Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ile Medical Park Antalya Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı.

AGC’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Cemiyet üyeleri ve birinci derece yakınlarının indirimli sağlık hizmeti almasını kapsayan sağlık protokolü, AGC Başkanı Mevlüt Yeni, Yönetim Kurulu üyeleri İdris Taş, Rasim Gündüz ve Ersin Aydın’ın yanı sıra Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdürü Sebahattin Tanas ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Seçil Çavuşoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti.

Yeni, yaptığı konuşmada, geçmiş yıllarda da Antalyalı gazetecilerin sağlığıyla ilgili geniş kapsamlı protokollerle işbirliği yaptıklarını anımsattı.

Bugün de Medical Park Antalya Hastanesi ile olan sağlık protokolünü yeniden güncellediklerini kaydeden Yeni, şöyle devam etti:

Biz gazeteciler herkesin sağlığına, herkesin haberine koşarız. Ancak kendimizle ilgili sağlık problemlerimizi hep öteleriz. Özellikle göz, kalp, boyun fıtığı, bizim meslek hastalıklarımızdır. Dolayısıyla bu tür taramalar ve sağlık protokolleri, sağlığını ihmal eden gazetecilerimiz için önemli bir vesile olacaktır.

Tanas ise gazetecilere katkıda bulundukları için mutluluk duyduklarını belirtti.

Bu tür sözleşmeleri birçok dernek ve STK ile yapma gayreti içinde olduklarını vurgulayan Tanas, Bu sözleşmelerle hastanemize erişebilirliği daha da artırmak istiyoruz. İndirim sözleşmemizin her iki taraf için de hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. ifadesinde bulundu.

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü