21 Ocak 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Baip’ten Dünya Gümrük Günü Mesajı

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı, Dünya Gümrük Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Satıcı, Batı Akdeniz’in yanı sıra yurdun dört bir yanında görev yapan gümrük personelinin Dünya Gümrük Günü’nü kutluyoruz dedi.

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı, yayınladığı mesajla özel sektörde ve kamuda görev yapan gümrük çalışanlarının gününü ihracat ailesi adına kutladı. Satıcı, gümrük personelinin ihracatta önemli bir görevi yerine getirdiğini kaydederek, çalışmalarında başarılar da diledi. Gümrük görevlilerinin ihracat ailesinin asli unsurlarından birisi olduğuna da dikkat çeken Başkan Satıcı, Bu vesileyle gümrük teşkilatının değerli fertlerinin 26 Ocak Dünya Gümrük Günü’nü kutluyoruz ve ihracat adına gerçekleştirdikleri özverili çalışmalardan dolayı Birliğimiz ve Batı Akdenizli ihracatçılar adına kendilerine teşekkür ediyoruz diye konuştu.

Gümrüklerin Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli kamu kurumlarından olduğunu da ifade eden Satıcı, Gümrük bir ülkenin siyasi, ekonomik ve kültürel bağımsızlığının simgesidir. Bu vesileyle kendilerine teşekkür ediyoruz, çalışmalarında başarılar diliyoruz şeklinde konuştu. – ANTALYA

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü