20 Ocak 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

ÇELİK: KARANLIKTA AKP’LİLER DE GÖREMEZ

Bazı yerlerde elektrik kesintisi yaşanmasına ilişkin soruyu cevaplandıran Hüseyin Çelik, “AK Partililerin gözleri fosforlu mu?” dedi.

AK Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, çeşitli yerlerde elektrik kesintileri yaşandığı yönündeki iddialara ve Twitter’la ilgili eleştirilere, yaptığı basın açıklamasıyla cevap verdi. 

Hüseyin Çelik şöyle konuştu: 

HİÇBİR MAZERET BAŞARININ YERİNİ TUTMAZ

Bir defa, Twitter AK Partililere açıktı, diğerlerine kapalı mıydı? Bakın değerli arkadaşlar, yenilen insanın mutlaka bir mazereti vardır. Bizim Meclis’te bir şey yazardı: Hiçbir mazeret başarının yerini tutmaz. Oyun bilmeyen gelin “yerim dar” demiş. 

ÖNCEDEN BU GEREKÇELERİ HAZIRLAMIŞLARDI

Daha seçim olmadan, araştırma şirketleri seçimin şeklini ortaya koyduktan sonra seçim gölge düşürebilmek için “seçimde bazı hileler yapıldı, oylar çalındı, şu yapıldı, bu yapıldı” diyebilmek için önceden bu gerekçelerini hazırladılar. 

AK PARTİLİLERİN GÖZLERİ FOSFORLU DEĞİL

Şimdi, “elektrik kesildi” diyorlar. Arkadaşlar, elektrik kesildiği zaman AK Partililerin gözleri fosforlu değil. Onlar da karanlıkta görmez, CHP’liler de karanlıkta görmez. Elektrik kesintisi tabi ki, modern bir ülkede çok nadir görülmesi gereken bir haldir. Hatta hiç olmamalıdır. 

“TWİTTER KAPALI OLMASAYDI BİZ SİZİ YENERDİK” GİBİ AĞLAMALARA GEREK YOK

“Efendim, elektrik kesilmişti, Twitter da kapalıydı. Twitter açık olsaydı biz sizi yenerdik”. Bu ağlama sızlamalara hiç gerek yok. 

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü