20 Ocak 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

CHP'li vekilden Murat Boz'a hayırsız evlat suçlaması

CHP’li vekil, anayasa değişikliği teklifine ‘Evet’ diyen ünlü pop müziği sanatçısı Murat Boz’u  suçladı.

Burak Yılmaz Anayasa değişikliğini öngören referandum öncesi sosyal medya üzerinde başlayan ‘Evet’ kampanyasına katılarak Güçlü bir Türkiye için ben de varım. Murat Boz kardeşim sen de var mısın? sözlerini içeren videosunu paylaştı.

Ünlü şarkıcı Murat Boz’da Burak Yılmaz’ın çağrısı üzerine sosyal medya üzerinden kendisi çektiği ve Burak selam, çağrını aldım. Güçlü bir Türkiye için ben de varım. Abdülkadir sen de var mısın? sözlerini içeren video paylaştı.

CHP’Lİ VEKİLDEN HEMŞEHRİSİNE TEPKİ

Ereğli ilçesinde doğup büyüyen ünlü şarkıcı Murat Boz’un bu paylaşımına sinirlenen hemşehrisi CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş ise kendisini hayırsız evlat olmakla suçladı.

BELEDİYEDEN KONSER ALABİLMEK İÇİN EVET DİYOR

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ), CHP ve HDP anayasa değişikliğine engel olmak için var gücüyle çalışırken Murat Boz ‘Güçlü bir Türkiye için’ evet kampanyasına katıldı. 

Partisinin ilçe başkanlığında konuşan ve bu durumu hazmedemeyen CHP Milletvekili Ünal Demirtaş, spor yorumcusu Rıdvan Dilmen’in referandum ile ilgili sosyal medyada başlattığı ‘evet’ kampanyasına katılan hemşerisi eleştirerek belediyelerden konser alabilmek için böyle bir tutum sergilediğini iddia etti.

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü