19 Ocak 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Liyakat Büyük Efes Sanat Sanat Söyleşileri İle Buluştu

Bu kapsamda, LİYAKAT Büyük Efes Sanat tarafından ilk defa gerçekleştirilen Büyük Efes Sanat Söyleşilerinde Heykeltraş Yücel Kale’nin ArtBag koleksiyonunu ile bir araya geldi.

Büyük Efes Sanat Yöneticisi Meriç Aktaş Ateş’in düzenlediği Yücel Kale ile Sanat Sohbeti kapsamında LİYAKAT Üyeleri ile biraraya gelen Kale, Artwalk İzmir Sanat turları kapsamında da İzmirli sanatseverler ile Swissotel Büyük Efes’in Çay Saati etkinliğinde buluştu.

Sanatçı Kale, İzmir’in sanata ve sanatçıya olan ilgisinden çok mutlu olduğunu dile getirirken, Büyük Efes Sanat Yöneticisi Meriç Aktaş Ateş Büyük Efes Sanat Günleri gibi Büyük Efes Sanat Söyleşilerinin de geleneksel hale geleceğini ve Büyük Efes Sanat Günlerinin 3.sünün 23-25 Şubat 2017 tarihlerinde Swissotel Büyük Efes’in Kordon Salonu’nda olacağının müjdesini de verdi. Söyleşilerinde koleksiyonunu, Çantalar, her çağda kullanılmış, sahibinin özeti olan çok önemli bir eşya olması nedeniyle beni heyecanlandırıyor. Koleksiyonda yer alan çantalar günümüzün aynılaşan zevklerinden oldukça farklı. Çantaların her biri birbirinden farklı, tek ve heykel şeklinde ifade eden Kale’nin bu renkli çalışmaları, özellikle kadınların vazgeçilmez aksesuarı olan çantalara bakışınızı değiştirme iddiası taşıyor.

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü