20 Ocak 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Mahsun Kırmızıgül'ün filmi yasaklandı

Anamur İlçe Belediye Başkanı MHP’li Mehmet Türe, Mahsun Kırmızıgül’ün ’Vezir Parmağı’ filminin gösterimini ilçede yasakladı. 

Emekli Yüzbaşı olan Belediye Başkanı Mehmet Türe, sosyal medya hesabından ‘Ben olduğum müddetçe, Mahsun Kırmızıgül gibi birinin ’Vezir Parmağı’ filmi ve benzerleri asla Anamur sınırlarında gösterime giremez. Film Belediye Sinemamızdan iptal edilmiştir’ yazılı bir paylaşımda bulundu.

MAHSUN KIRMIZIGÜL’ÜN FİLMİ BAKIN KAÇ BİN İZLENDİ

Beyaz Melek, Güneşi Gördüm, New York’ta Beş Minare ve Mucize gibi filmleriyle izlenme rekorları kıran Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi Vezir Parmağı’nın ilk hafta izlenme oranıyla büyük şok yaşadı.

Gülben Ergen’i de yıllar sonra sinemaya döndüren yapım Box Office Turkey verilerine göre ilk üç günde 242 bin seyirciye ulaşabildi. 

Film haftanın en çok izlenenleri listesinde, Ata Demirer’in ‘Olanlar Oldu’su ve çizgi animasyon filmi Moano’nun ardından ancak üçüncü olabildi.

Son dönemde özellikle hükümete yönelik yaptığı skandal açıklamalarla gündeme gelen Mahsun Kırmızıgül halk tarafından büyük tepki çekmişti.

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü