21 Subat 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Şubat ayı öğretmen ataması ile ilgili son dakika gelişme 31.01.17

31 Ocak salı günü itibariyle milyonlarca öğretmen adayı gözünü 2017 şubat öğretmen atamalarına dikti. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’dan öğretmen atamalarına ilişkin önemli açıklamalar geldi. Peki Şubat ayında öğrenme ataması olacak mı? 2017 senesi itibariyle kaç bin kişi öğretmen kadrosuna alacaklar? İşte son dakika öğretmen ataması haberleri

2017 YILINDA ÖĞRETMEN ATAMASI OLACAK ?

Şubat Ayı’nın gelip çatması ile birlikte Öğretmen Adayları 2017 Şubat Öğretmen Atamaları için tekrar aramalar yapmaya başladı. İlk gelen açıklamalar umutsuz olsa da, MEB içinden gelen haberlerde Şubat için tekrar umut doğmuş durumda. İsmet Yılmaz, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada öğretmen ataması için Maliye Bakanlığı’ndan kadro istendiğini duyurmuştu.

MEB’ten gelen haberlere göre kadro isteğinin karşılanması konusunda Maliye Bakanlığı son dönemeçe girmiş durumda.Fakat yetkililer sayı ile ilgili bilgiyi gizli tutuyor. Medya’da her ne kadar 30 bin veya 15 bin gibi rakamlar dolaşsa da, bu rakamlar şimdilik gerçeği yansıtmıyor.

MEB 2017 Şubat öğretmen ataması için her an haber yayınlayabilir. Öğretmen atamasıyla ilgili son dakika gelişmeler ve detayları haber7.com’dan takip edebilirsiniz.

 

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü